Miloš Načeradský
Miloš Načeradský

Obchodnictví=příživnictví

Před 8 hodinami
Vaal River
Vaal River

taky podnikam v IT a total soucitim :) Jinak Hodne stesti

Před 8 hodinami
Marie Svobodová
Marie Svobodová

Poslal 45 lidem ale 58 už jich stihlo reagovat 😂👍

Před 10 hodinami
Jitka Blahakova
Jitka Blahakova

Podivná filosofie, a černobílý život, kde jediný dvě možnosti v životě jsou Ano a Ne. Vypadá to spíš, že kluk se neučil na maturitu tak se na to vykašlal.

Před 11 hodinami
Tom C.
Tom C.

MOZNA SE MU ZDA ze je v CESKU prilis mnoho občanu, na jeho vkus...👍👍👍

Před 11 hodinami
martina seifertova
martina seifertova

Paní Jílková lže. Nenošením roušky nelze žádný zákon porušit, protože samotná nařízení vlády, restrikce, zákazy a nucení k testování atd. jsou a byly vždy protizákonné. A vláda to věděla. Spolehla se na to, že se lidé nebudou soudit či žádat odškodnění, že se vláda nebude muset před soudem zodpovídat. Uvidíme.

Před 13 hodinami
Peterson
Peterson

Míša je SKVĚLÁ! :-)

Před 14 hodinami
Doxeris
Doxeris

S tím nestravováním jídlem byla možno myšlena jedna buddhistická "cesta" neboli Dhutanga, ale v extrémnějších verzích jako je pojídání světelných paprsků nebo jiné nehmotné energie skrz velkou část vsugerace a nastavení těla (meditace, způsob dýchání). Naše tělo na to není stavěné, tady či jinde by to neprošlo. Ale tam je to pro někoho životní cesta a rituál, něco v tom smyslu.

Před 18 hodinami
Karma
Karma

Já chci urzu do volebních debat 🤣🤣 těm co by tam byli s ním by rupla cevka.

Před 18 hodinami
Veru Povolna
Veru Povolna

No me fascinuje, ze si bures vesele kandiduje. Pres vsechna podezreni. Tohle mi hlava fakt nebere. Patri mu nevim kolik procent medialniho prostoru, kam se kouknem, tam to smrdi, stret zajmu stale nevyresen, ale pohoda, jedeme dal. Vzdyt je to uplne k smichu. Tedy k placi. A za me, jsou Pirati se Starostama jedina mozna volba. Protoze jestli neco potrebujeme, tak zpretrhat konecne ty vazby, jenz se tahnou uz od komancu. A jestli nekdo nema s devadesatkovou chobotnickou nic spolecnyho,, tak jedine tyhle dve strany.

Před 19 hodinami
Dalibor R
Dalibor R

Tuhle demagogii poslouchat nebudu. Strašné. Vypínám.

Před 20 hodinami
Ladislav Kleman
Ladislav Kleman

Nepredbiha se tam?🤔😉🤓

Před 20 hodinami
Katy 19
Katy 19

Jak paní Jílkovou nemusím (v TV vystupuje jako uřvaná, primitivní husopaska a často říká hlouposti) , tak co se týče Klause st., tak s ní absolutně souhlasím. 👍 Vyzývání k nenošení roušek v době vrcholu pandemie byl od něj velký přešlap. On měl štěstí, že měl lehčí průběh nemoci, ale mnozí lidé to štěstí neměli a zaplatili za to životem. Často i když předtím třeba vážné zdravotní problémy neměli, protože nejvíce záleželo na síle viru a poskytnuté lékařské péči. Jak víme, někteří lidé byli při dušnosti záchranáři odmítání s tím, že to nic není... Názor na léčitele mám také stejný. Zvlášť při vážných diagnózách je správná lékařská péče nezastupitelná. Člověk by musel mít velké štěstí, aby narazil na léčitele, který dokáže energií a čaji léčit, protože je jich velmi málo (většinou jsou "léčitelé" podvodníci), a i tak jsou jejich schopnosti omezené.

Před 22 hodinami
Pít Džejks
Pít Džejks

0:01 Ano, měli by dostat prostor hlavně na veřejnoprávním médiu, ale měl by pro ně být vytvořen speciální pořad, kde bude jasně zřetelné, že se tam takový lidé mohou nacházet. Měl by to být reflexní pořad, prostě obrázek našeho národa..... Ty foe.. Co to tu píšu.. Dyk paní ve videu podobný moderuje. Za mě jednička s hvězdičkou pro ČT. Kdyby tomu tak nebylo, tak by mě jako pravdoláskaře už možná uveznili. Vlk se nažral a koza zůstala celá. Bohužel, jinou možnost nemáme.

Před dnem
Petr Šimčík
Petr Šimčík

Ten rozhovor po částech fajn ale ten úvod milí diváci kde to asi 10x zopakuje to je pro mě k nepřežití :)

Před dnem
ondra134
ondra134

technická, na Jižním městě jsou i paneláky typu Larsen-Nielsen...

Před dnem
FocusFany
FocusFany

Hustý !

Před dnem
Petr Kubicek
Petr Kubicek

Madame Jílková, tak to jste sakra přehnala takhle osočit osobu prezidenta, nemusím být nakloněn jeho názorům, ale respektují jej, protože byl demokraticky naší ústavou zvolen. Je vidět, že úcta, slušnost ke starším je vám cizí. Myslým, že vaše jedinná filmová role byla pubescentky na vodě, když pak tudy herecký talent u vás neplynul, utekla jste dělat bulvár. To je pro mne horší, protože to je pod úrovní společenské morálky. Můj děda by řekl, protože jej znám, to je lidský hnuj. A madame odvolávám.

Před dnem
Gensu Dean
Gensu Dean

Stačí mi vidět všechny vaše poslední komentáře, dle vašeho názoru je očividně každý debil, vul, bezmozek apod. 😁😁😁

Před dnem
Gensu Dean
Gensu Dean

Pane Kubíčku, doporučuji co nejdříve si trochu ověřit určité informace a poté psát takové nesmysly..:) Je úplně jedno, jestli je to pan prezident, král, či kdokoliv jiný a zda-li je starší. :)

Před dnem
Eduard Czuwak
Eduard Czuwak

Tady je prece problem v tom ,ze dostava slovo ten, ci nazor se nelibi teto debilne babe. Zavedeme cenzuru- a je to. At dostavaji prostor jen ti spravny nazory,a tato Baba at to schvaluje, co je spravny co neni.

Před dnem
Eduard Czuwak
Eduard Czuwak

Extremesticke nazor je ze "lockdown" je zbytecny. Aha.... tak ted svedsko je extremisticka kraina!

Před dnem
Terezie Haváčová
Terezie Haváčová

Wf, co jsem to právě přečetla?

Před 19 hodinami
Sváťa Barek
Sváťa Barek

Epidemiolog Eduard promluvil

Před dnem
Klaus Schwab
Klaus Schwab

Co je to vlastně ta konspirace? Myšlenka, že politici semo tamo lžou, aby snáze protlačili politiku, která bude výhodná pro ně a jejich známé na úkor občanů?

Před dnem
Radan Zugar
Radan Zugar

Ve zkratce, že oficiální usnesení a zprávy nám neříkají (úplnou) pravdu. Zde je to slovo užito, dle mého, špatně. Tady se hodí ti dezinformátoři.

Před dnem
DorallCZ
DorallCZ

Několik let jsem měl paní Jílkovou za tu "bláznivou moderátorku", ale tento rozhovor byl pro mě příjemným překvapením. Super, jen tak dál Stando!

Před dnem
niklto
niklto

zalezi potom na tom ci mysl povazuje konkretni clovek za zdravou, jestli tu svou, nebu takovou tu normalni.. do prace, penize, obchody, domu... televize... staci se podivat kolem sebe, co je vyplodem zdrave mysli ... zeptal bych se cloveka ktery treba byl nucen se nad tim opravdu zamyslet.. treba cloveka ktery byl na hrane smrti, tam se utribi zdrave pohledy na svet, zdrava mysl... bezny clovek uz zapomel, vcetne me, akorat o tom vim..

Před dnem
Mastnej Bůček
Mastnej Bůček

Čaj vyluhovaný opakovaně z jednoho sáčku mi nechutná, pane Stando. "palec dolů"

Před dnem
vendon
vendon

🤫🤫🤫🤫🤫

Před dnem
Dopravní simulátory
Dopravní simulátory

Moc pěkný rozhovor, dřív jsem Jílkovou vnímal jako trochu specifickou, ale když ji můžu slyšet takhle v klidu,je vidět, že má rozumný názory.

Před dnem
Subtrex
Subtrex

To snad ani Paní nemusela jmenovat :D Bývalá významná funkce - teď mele větší nesmysly než předtím :D jasnej Klaus

Před dnem
Lukáš Pařenica
Lukáš Pařenica

První

Před dnem
Robert Krupa (RK)
Robert Krupa (RK)

BBYLO FAJN A POCTIVÉ ŘÍCI, ŽE VŠICHNI DĚLAJÍ STEJNÝ POLITICKÝ MKT. A PŘETHUJÍ SE O VĚHLASNÉ MARKETÉRY!!! ŘÍKÁ SE TOMU VYVÁŽENOST INFORMACÍ VÁŽENÍ.

Před dnem
Klaus Schwab
Klaus Schwab

Piráti nejsou pro kvóty, Stando??? :D Je vidět, jak o Pirátech skoro nic nevíš, a nebo jsi se stal normálním demagogem. Piráti hlásají, že nejsou pro kvóty ale jenom proto, že sem chtějí migranty stěhovat dobrovolně. To že řeknou, že nejsou pro kvóty, ale líné novináře uklidní. Stejně tak bys mohl říct, že jsou proti nelegální migraci. Nejsou pro ni ale opět jen proto, že jí chtějí legalizovat. S masovou migrací a to ani z cizích kultur tak problém nemají, naopak jí chtějí usnadňovat. Pokud řekneš jen PR část sdělení Pirátů, že jsou proti kvótám nebo nelegální migraci, aniž bys vysvětlil, co tím ve skutečnosti myslí a co jejich řešení bude znamenat, stáváš se nástrojem PR propagandy této strany. Už zbývá pouze otázka, jestli si to uvědomuješ a děláš to záměrně, nebo jestli jsi opravdu tak líný, že se ani sám od sebe nepodíváš skepticky na to, co veřejně propaguješ. www.pirati.cz/tiskove-zpravy/stanovisko-k-uprchlikum.html

Před dnem
Vítkův Cestopiss
Vítkův Cestopiss

Bla bla bla kecy kecy šáša crusty smrade

Před 9 hodinami
Daniel “Dannyck”
Daniel “Dannyck”

Až na to, že tady jasně z kontextu vyplývá, že se baví o úplně jiných kvótách, a to na to, kolik žen má být v politice!

Před 19 hodinami
3c18f036888f4fb5968a
3c18f036888f4fb5968a

Nejsem prudern. Jestli jim to obema vyhovuje tak je samozrejme vsechno ok... Ale mne osobne se tohle teda dost ekluje. Jak je mozny ze nekomu po roce vztahu pripada jako fajn napad nechat svou milovanou polovicku ojet od cizich lidi je mimo moje chapani. A maloktera manzelka by asi chtela aby se o jejim sexualnim zivote mluvilo v podcastech. Ale proti gustu... :)

Před dnem
Evelína
Evelína

Děkuji za odvahu říct co si myslí o našich seriálech👍👍👍

Před dnem
Max Luk
Max Luk

No, z paní Písařovicové se po zhlédnutí jejího výkonu v rozhovoru s ministryní Maláčovou rozhodně rozplývat nemůžu (a to podotýkám nejsem fanda Maláčové a ČSSD). Jen jsem nevěřícně koukal na ten absolutní amatérismus, kdy nebyla schopná zakrýt svojí politickou orientaci. Každý někoho preferuje, ale ona jako "špičková" novinářka by to měla být v sobě schopná ukočírovat.

Před dnem
Jonáš Vohrna
Jonáš Vohrna

Pozor na slova střádat a strádat, každé znamená něco jiného. :)

Před dnem
Jana Šuráňová
Jana Šuráňová

Jen mě vždycky mrzí, že celé rozhovory jsou za paywallem :'(

Před dnem
AlejjSi
AlejjSi

Já to vidím asi takhle. Dovedu naporosto v klidu pochopit, že muž má rád muže, žena ženu. Mimochodem jako muž jsem už od mala považoval za pokrytectví, když kluci "hejtovali" gaye (jen v rámci řečí, protože jsme reálně nikoho takového ve škole neměli, nebo se o tom minimálně nevědělo), ale zároven si věčně vyprávěli o tom, jak se jim líbí "holčičí videa pro dospělé". Ale zpátky k tomu hlavnímu. At má rád kdo chce koho chce, a myslím, že většině heterosexuálních lidí je jedno, když je někdo homosexuál, ale nemusí se o tom vytrubovat do světa, nemusí se o tom pořádat přednášky dětem ve věku, kdy ještě vědí kulový, co sexualita obecně vůbec je, pořádat průvody, a tak dále. Takový průvody typu Prague Pride, nedivím se, že to někomu vadí, protože to je z mýho pohledu na stejný úrovni jako třeba pochod hnědých košil. Ti lidi tam jsou dle mýho názoru proto, že sami neví, co se sebou, nebo se takticky zařadili někam, kde cítí, že získají podporu nějakých zájmových skupin, který to podporují s nějakým skrytým úmyslem. A kdyby takový pochod uspořádali heterosexuálové, hned by se začlo řvát, že to je homofobní a že jsou gayové utlačovaní. Přitom si myslím, že třeba 95% chováním normálních homosexuálů na podobný akce, propagace a protěžování v médiích pohlíží s nelibostí, protože někdo, kdo se nechá zmanipulovat k názoru, že takoví jsou všichni, pak s nenávistí pohlíží i na ty, řekněme, normální homosexuály...

Před dnem
Eduard Czuwak
Eduard Czuwak

Proaste bude volit Bruselsku petku a spatni jsou ti kdo neni Bruselsky....ten pan je jednoduchy jak prdel.

Před dnem
Josef Jiřík
Josef Jiřík

Velmi sympatická kočka.

Před dnem
Eduard Czuwak
Eduard Czuwak

Jojo Program neni levicovy... ani klinika na Zizkove nebyla levicova. Takova novamoda kapitalisticka klinika Zizkov.

Před dnem
Eduard Czuwak
Eduard Czuwak

no jo, o cem jeste Bakalova moderatorka bude mluvit? o Babise! o cem jeste.... at nam rekne neco o Bakalovi

Před dnem
baldyn68
baldyn68

Jedině přísaha Stando

Před dnem
B A
B A

Horák je opravdu ten pravej, kdo by měl komentovat aroganci, nepotismus, zneužívání autority, šovinismus a prasečí chování k ženám. Tohle apelování na "vyčkání si na vyšetřování a výrok soudní autority" je přesně to, co kritizujeme pět let na Babišovi, je to jen fotrovská metoda, jak naprosto rozmělnit společenský napětí a nechat ho vyšumět.

Před dnem
David Bártů
David Bártů

Prosím zakaž kouření na podcastech pls

Před 2 dny
Hanka Morrígan Lásková
Hanka Morrígan Lásková

Dobrá volba. Zajímal by mne rozhovor se šamanem (a též žrecem) Zdeňkem Ordeltem.

Před 2 dny
Plk Fokser
Plk Fokser

No jak to asi vypadá???? a proto je potřeba o tom točit rozhovory :o))))

Před 2 dny
Matthias Langersson
Matthias Langersson

Daniela Písařícová je česká verze Jennifer Aniston :D Taková kočka vzhledem ke svému věku. Jsem zvědavej, jak bude vypadat za 15 let. Dle mého to bude stále kočka, za kterou se otočí i mladí kluci :)

Před 2 dny
Jaroslav Zajíček
Jaroslav Zajíček

Nedá se to poslouchat jdu do hospody,tam jsou chytřejší lidí.

Před 2 dny
Pavel Zbyněk
Pavel Zbyněk

😃👍

Před 2 dny
Matěj
Matěj

Co nemáme v programu je hoax!

Před 2 dny
Za Šipkou
Za Šipkou

Evidentně hodná a citlivá ženská (snad nebude vadit, že nepíši "žena"). Daniela je fajn.

Před 2 dny
Plk Fokser
Plk Fokser

A vlastně co je to ten Argamelus ??

Před 2 dny
Plk Fokser
Plk Fokser

Je toto zvláštní doba Ale...

Před 2 dny
Březník
Březník

Ale rozhovory s medvídkama mu fakt nejdou.

Před 2 dny
Eva Bártová
Eva Bártová

Nemám ráda DVTV ale Danielu ano:)

Před 2 dny
Anális
Anális

Levice je cesta

Před 2 dny
Красное пламя
Красное пламя

@Matěj Tak se odstěhuj do USA ty pravičáku.

Před 2 dny
Anális
Anális

@Matěj K prosperitě

Před 2 dny
Matěj
Matěj

Do prdele jo no

Před 2 dny
Ladislav Výsmek
Ladislav Výsmek

Ať přijde do Studia svobodného přístavu k Urzovi :-)

Před 2 dny
Jan Veteška
Jan Veteška

Mě se nelíbí teda to že chtějí mhd zadarmo.. :(

Před 2 dny
Bruno Lars
Bruno Lars

Asperger nebo autista sou v lepsim pripade mudrlanti,to ucitele nemaji moc v oblibe

Před 2 dny
Enn Luki
Enn Luki

Zajimavy rozhovor, formatu DVTV fandim od zacatku.

Před 2 dny
Daniel Bojcuk
Daniel Bojcuk

Standa at se bavi o cemkoliv, jenom ne o prcani

Před 2 dny
Jan Heroudek
Jan Heroudek

Co je nejhorší na swingers párty? Když na vás zapomenou ;)

Před 2 dny
Anežka Fořtová
Anežka Fořtová

Říká ,,ty kraso” úplně stejne jako postava pražáka od Kozuba xd

Před 2 dny
Oli Mrazkova
Oli Mrazkova

Mě tedy Daniela nesedí, ale to je můj názor a nikomu ho necpu😉😀

Před 2 dny
Biggergun
Biggergun

Fascinuje mě, jak je teď strašně cool se vymezovat proti jakékoliv formě levice, protože to je přece zlo a zničí to republiku. A nejvíc se bijou v prsa ti, kteří ještě před nedávnem netušili, v čem rozdíl mezi pravicí a levici a obecně podstata politického spektra spočívá. Někteří to možná netuší doteď. :D

Před 2 dny
Pavel H
Pavel H

Jsi levičák? Komunisto zasranej! Pravičák?? Fašoune!! :-D

Před dnem
Pavel H
Pavel H

@Jaroslav Porš Přesně, to volební právo je lehce úlet, ale myslím, že v oficiálním programu to není (nechce se mi to teď hledat :-D ). Každopádně taky nesnáším, když se levičák opírá do pravičáka nebo naopak jen proto, na jaký straně proudu stojí, co si budem, jedno nemůže být bez druhého, například zavést stejný systém zdravotnictví nebo vzdělávání na VŠ jako je v US by si tady snad nedovolil ani ten nejzarytější pravičák, protože je to prostě hloupost :-D Naopak se spousta levičáků má co učit, co se týče ekonomie a jak funguje volný trh (hlavně známé socanské firmy typu Maláčová) :-D

Před dnem
Jaroslav Porš
Jaroslav Porš

Tak bojovat proti levici je pro pravicově smýšlejícího člověka přirozené, jelikož hájí své ideály a svá přesvědčení, ale zase by měl každý, koho se to týká, být schopný přiznat, že ho to nezajímá a neměl by si tvořit politický názor na základě trendu nebo mainstreamu, v tom s vámi souhlasím. (Ale jsou to Piráti, kdo chtějí, aby se volilo od 16, kdy opravdu většina lidí jde s mainstreamem a nemá několik let zakořeněné názory a ideály a dá se s některými z nich lehko manipulovat, to abych si jako přesvědčený pravičák kopnul do levičáků😃.)

Před 2 dny
Pop Popič
Pop Popič

13:43 - jo to by pomohlo XD, nemuseli to ani fotit. Jen předělat obličeje na jedné známé fotce.

Před 2 dny
petr bokotej
petr bokotej

Paní Písařovicová je opojená sama sebou a vůbec neuměla vysvětlit, proč je nezbytné povinně hradit veřejnoprávní média - ono totiž žádné důvodné vysvětlení není. Prý proto, aby vznikaly dokumenty a filmy. Je mnohem lepší, by si divák sám mohl vybrat, za co chce utratit své peníze (NETLIX, HBO, internetové noviny, než aby povinně platil do sebe zahleděnou partičku z kavčích hor, které bude určovat, na co se koncesionář za své peníze bude dívat a jaké informace a rozhovory mu budou poskytovány. Už jenom ten její kategorický názor, že ČT je nezbytná, jí zcela diskvalifikoval - rozumnou debatu vést neumí...

Před 2 dny
Lukáš “Nerocz” Augustín
Lukáš “Nerocz” Augustín

Kdo by nemiloval Patreon paywall. Jinak super část rozhovoru.

Před 2 dny
Dominik
Dominik

Jediná kloudná volba je aktuálně SPOLU, tam není prostě ani jedna jediná jiná normální volba... Což mě vyloženě sere, protože SPOLU taky není 100% dobře.

Před 2 dny
Johnytwo
Johnytwo

Žádná strana z principu nemůže člověku vyhovovat na sto procent.

Před 2 dny
Matěj
Matěj

Tak nic není 100% dobře co se týče politických stran

Před 2 dny
Hom Honas
Hom Honas

*Standa si zve většinou hosty, kteří jsou mu názorově podobní..* 👎

Před 2 dny
Hansel Vogis
Hansel Vogis

@Matěj Nebyl. To bych o tom věděl.

Před 16 hodinami
Matěj
Matěj

@Красное пламя bohužel ho asi smazal, ale je to asi tak rok zpátky myslim

Před dnem
Красное пламя
Красное пламя

@Matěj Kdy tam měl Okamuru? Můžete mi poslat odkaz na záznam?

Před 2 dny
Matěj
Matěj

Měl tam i Okamuru a mladýho Klause..

Před 2 dny
Jan Václav
Jan Václav

Nemůžu si pomoci, mám raději milé lidi, tady jde zima, i když je na tváři něco jako úsměv. DVTV ničím neobohatila, možná naopak.

Před 2 dny
dvejn dibli
dvejn dibli

Podle Piráta Tožičky byl Stalin lepší než volný trh. V EP jsou Piráti členy levicové a nejvíce promigrační rudozelené frakce. Podporují masivní tisk peněz ERM II, který mladým mimochodem ještě více zdraží bydlení. Podporují společné daně a společné dluhy v rámci EU. Čili soudruh Horák tu prostě lže.

Před 2 dny
dvejn dibli
dvejn dibli

@MrSchvarz Tožíčku do senátu dodatečně potvrdili Piráti i v hlasováním - měl většinu, podpořil ho i Ivan Bartoš. Tožička po ostudě nakonec odešel sám. Horší bude Pirátská podpora ERM II - tisku peněz, které ještě více zdraží bydlení. Nechápu tedy jak je může volit mladý člověk. Voliči Pirátů se asi chtějí celý život platit nájem a důchod jim zajistí stát...tak určitě:)....

Před dnem
Miky Kralicek
Miky Kralicek

„ V EP jsou Piráti členy levicové a nejvíce promigrační rudozelené frakce.“ Jen pro kontext: Chtěli být v RE, ale tam je ANO. Ta frakce samotná je hodně divná, protože tam jsou jak zelené strany, tak třeba separatisté a pak tam jsou Piráti a VOLT tak trochu mimo.

Před 2 dny
MrSchvarz
MrSchvarz

Máte zdroje pro tato tvrzení? Nehldě na to, že velká část pirátského hnutí byla proti kandidatuře Tožičky a je více než pravděpodobné, že pokud se jeho výroky budou opakovat, tak stranu bude nucen opustit.

Před 2 dny
bob nilpfert
bob nilpfert

Jsem smutný....tito lidé jsou v Éteru...😴😴😴😴😴😴😴

Před 2 dny
bob nilpfert
bob nilpfert

Dresy...Hašiš...do vlády.......🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️

Před 2 dny
yung nietzsche
yung nietzsche

Ajta krajta. Moderátor zde narazil na přílišnou kapacitu a rozhovor nezvládl. To jak umně mu pan Železný utíkal do teoretických intencí, ve kterých se Stanislav absolutně neorientoval, by se dalo užít jako perfektní příklad při mediálních výcvicích v politických stranách.

Před 3 dny
Gabriela Václavková
Gabriela Václavková

Dělám operátorku pro call centrum. Bez nás by si někteří z Vás nedokázali zapnout ani roaming v zahraničí.

Před 3 dny
Barendol Neznámí
Barendol Neznámí

Do teď jsem tě měl rád, Stando. Nechápu, proč by to mělo být dál jinak.

Před 3 dny
vulgatus vulgaris
vulgatus vulgaris

Piráti nejsou dobrou volbou pro svobodu lidí v ČR, pro lidi se zdravým rozumem.

Před 3 dny
vulgatus vulgaris
vulgatus vulgaris

@GameX 9388 Protože jejich představa je vláda odborníků, sami odmítají dělení pravice/levice. To znamená nekoncepční nápady jednotlivců, bez jasného tahu na cíl. Tím jsou na tom stejně jako STAN, ANO, Věci Veřejné, Přísaha a další pseudohnutí. Další problém je, že pokud by ten cíl měli, tak jsou to jenom další příznivci přerozdělování. No a pak největší problém - jejich relativismus: příklon k filozofii otevřené společnosti. Jejich nekoncepčnost je teda spíš k dobru, ale stejně by něco prosadili, což fakt není v souladu se zdravým rozumem.

Před dnem
GameX 9388
GameX 9388

Proč myslíte?

Před 2 dny
WarDoom
WarDoom

🤣🤣🤣🤣

Před 2 dny
Redmi Note 4
Redmi Note 4

To se nedá poslouchat. Neuvěřitelná omezenost, naučené fráze a naučené emoce. Eh eee ohh ooo, vysoká škola? Kam klesly.

Před 3 dny
jANKO
jANKO

Zvažoval jsem o volbě piratů v minulých volbách, ale to jak se teď vybarvujou a po přečtění některých vyjadření od jednotlivých lidí z té strany, fakt ne... názor jsem úplně otočil a teď jsou nevolitelní

Před 3 dny
Martin “MrMaidx” Novák
Martin “MrMaidx” Novák

Já osobně beru transparentní názory jako velké plus strany a to, že jsou v Pirátech i lidi s radikálnějšími názory akceptuji, dokud jsou tam i lidi, co je usměrňují. Ani si nechci představovat, jaké myšlenky lidi skrytě diskutují v ostatních stranách. Třeba v SPD, nebo KSČM, musí být členové s dost masakrálními názory, které ale nikdy na povrch nevyplouvají.

Před dnem
Johnytwo
Johnytwo

oni maj trochu nevýhodu, že maj veřejný forum. To se pak snadno vyzobávají extrémní názory. Já bych koukal spíš na program než na mediálně zveličované kydy členů strany.

Před 2 dny
Mejdžula
Mejdžula

Nějaký konkrétní příklad toho vybarvování, případně těch vyjádření?

Před 2 dny
Kapitan Spolana
Kapitan Spolana

Již tři komentáře a nikdo nenadává na Piráty?

Před 3 dny
eiramram
eiramram

@ROBB A já nechápu, co na nich vidí tak špatného :D

Před 2 dny
ROBB
ROBB

Nechápu co na nich lidi vidí tak pěkného. :D

Před 2 dny